Oczywiście jak wspominaliśmy w poprzednim artykule jest wiele różnego rodzaju znaczników dzięki którym mamy możliwość robić dokładnie to samo. Są to te w kształcie litery H, bojki czy też najpopularniejsze z nich czyli tyczkowe. Każdy ma takie same zadanie.

Oznaczenia łowiska gdzie łapiemy – na pewno każdy z Was znajduje te wymarzone miejsce gdzie np spławiają się ryby lub też jest odpowiednia głębokość lub wybrał dane miejsce z innego względu. Jak zapewne wiecie nie jest łatwo dokładnie rzucić w to samo miejsce zestaw czy też zanęcić w tym samym miejscu. Nawet jeżeli mamy środek pływający dlatego też takie miejsca oznacza się przy pomocy markera. Wygląda on tak jak ten na obrazku po prawej stronie.  Tyczkowe mają tą zaletę, że nawet jak ryba przejdzie za znacznik to ten się położy i ryba w żaden sposób się w niego nie zaplącze. Dlatego jest to bardzo ważne.

 

Oznaczenie miejsca do nęcenia – jeżeli chcemy nęcić dane miejsce przez określony czas to również bardzo dobrze w tym miejscu właśnie postawić taki znacznik, znacznie łatwiej nam będzie rzucić w to miejsce np zanętę jak również kulki proteinowe czy inny pokarm jakim nęcimy ryby jak również będziemy mogli jeżeli jest to znacznie dalej dopłynąć tam pontonem czy łódką aby zanęcić właśnie to miejsce lub też skorzystać ze środka zdalnie sterowanego jakimi są łódki którymi wywozimy pokarm lub zestawy do nęcenia.

FILM DO OBEJRZENIA

ZDJĘCIE ŚWIECĄCYCH DIOD LED